נינה גלקה – יועצת הסטייל. השתתפה בתפקיד מאפרת

אולי זה יישמע משונה, אך יש טיפוסי נשים, אשר מתאימות באופן אידאלי לתקופות היסטוריות למיניהן.
כדי להבין לאיזו תקופה היסטורית ניתן “לשלוח”את הגיבורה בת זמננו, יש להכיר אותה, להרגיש את האנרגיות שלה, לעקוב אחר תנועותיה ושפת גופה. בזה עוסקים אנשים, אשר מלהקים שחקנים לתפקידים בקולנוע. בעבודתם לעתים קורה ששחקנית שמתאימה מבחינה חיצונית, איננה מתאימה מהבחינה האנרגטית.
בחיים הרגילים נשים מרגישות אינטואיטיבית לאיזו תקופה הן מעוניינות לערוך מסע, מה למדוד על עצמן. ולעתים הן עומדות בפני אתגר שאינו פשוט לדעתי: להביא לסגנון המודרני אלמנטים של התקופה ההיסטורית “שלהן”. הסכימו שאין זאת משימה פשוטה.
במידה והאישה החליטה לצרף אל סגנונה פריטים של וינטג’, ראשית כל, כדאי לחשוב על קווי המתאר. עוד לפני שהיא תרגיש את האנרגיה של הפריט, אם הוא “שלה” או לא “שלה”, מומלץ לחשוב כיצד קווי המתאר של אותה תקופה יסתדרו עם מבנה גופה. איזה מבנה גוף יש לה, עד כמה מבוטאים בו קימורים או להפך קווים ישרים? הסכימו, אם הסגנון דורש טליה דקיקה כמו ב-NEW LOOK, והאישה היא בעלת בטן בולטת ו-120 קילו משקל, אזי הניסוי לא יצליח. מומלץ לחשוב על תקופה אחרת.
ואם סתם מתחשק לכן להתנסות בסגנון הווינטג’, שלבו פריטי וינטג’ עם בגדים חגיגיים. עם זאת, לא חובה, וגם לא רצוי לחקות את הסגנון באופן מדויק. צרפו פריט אופייני אחד או שניים, תנו רק רמז לתקופתיות. יחד עם זאת שמרו על שילוב הולם של הבגדים והאביזרים.
ברגע שאת מצרפת פריטי וינטג’ אל התלבושת, אנא סלקי אביזרים מודרניים. חשוב שהסגנון יציית לרעיות המרכזי.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki