וינטג’-מונטאז’ – 3

כפי שהסולטן המתין בכליון עיניים להמשך הסיפורים של שחרזאדה, כולנו חיכינו באותה עוצמה להמשך הפרויקט “וינטג’ מונטאז’ “.
Vintage-Montage

הפעם עברנו אל סודות המזרח בגלריה הססגונית “אבנ’ס”, אשר ממוקמת במושב בית נחמיה. מעל חמישים אנשים יצירתיים ונלהבים סיפרו לכולם בלהט ובצבעים על העסק האהוב. האגדה הונפשה וקיבלה רוח חיים. הוינטג’יסטים שיחזרו את עיצוב הפנים של אותה תקופה עד הפרט הקטן האחרון. שטיחים, בדי משי, כלי בית ובהם מטעמים אמיתיים. כן, כן! לא אוכל, אלא מטעמים! אילו חדג’ה נאסר אל דין היה חולף על פניהם, היה גונב אותם ללא היסוס, הרי ליופי המטעמים התווסף ניחוח מדהים.

השפית הנהדרת, צוות הקונדיטורים וספק היין בשביל הפילוסופיה! כעת פרטיהם שמורים אצל כולם במועדפים, משום שהמאכלים הינם טעימים ונגישים לא רק לסולטן. הרצון הוא העיקר!

ההצגה החלה. הדוגמניות עטו תלבושות יוקרתיות. בדי משי טבעיים ואבני יוקרה. המומחים לסטייל, מעצבי הבגדים והתכשיטנים יצרו יחדיו את הקולקציה עבור הפרויקט. בזכות כך נולדו דמויות ססגוניות ובלתי נשכחות: הסולטן, עוזרו האישי, הנשים היפיפיות כפרחים שפרחו באותו בוקר ושבו את כולם ביופיין. המאפרים השלימו את בריאת הדמויות על-ידי איפור תואם. המברשות הקסומות של המאפרים עצרו את הזמן מלכת ואף הפנו אותו לאחור.

קלאפר קולנוע אמיתי. שקט. מצלמים. אקשן!

צוות הצילום הגיע לגן עדן! צבעים מרהיבים, אושר והנאה, ניחוחות הים והתבלינים. כעת גם אתם יכולים לחוות את כל זה! בצפייתכם באגדה היפיפיה והמכשפת, זכרו את הסוד שגיליתי: האגדה היא תמיד עבודתם של הקוסמים. הם נמצאים בינינו.

אהבתם? התרצו למצוא אותם? ברוכים הבאים לקטלוג אומנים הפרויקט “וינטג’ מונטאז’ “!

תודה מיוחדת לספק המזון ומוצרי האלכוהול – ולדימיר נוביקוב, וכמובן – לגלריית “אבנ’ס”, אשר סיפקה חלל נהדר ותנאים לצילומים- הפכתם את חלומנו למציאות.

icon-photo3 icon-video3 icon-magazine3

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki